Kurumsal İzmir - Atbaş İnşaat


ATBAŞ İNŞAAT


Yenilikçi, iddialı, estetik uygulamalarımızla her geçen gün rekabetin arttığı inşaat sektörünün farklı alanlarında hizmet vermekteyiz.

Geçmişten gelen üstün uzmanlık ve köklü deneyimle inşaatın tüm süreçlerinde üretim kalitenizi en üst düzeyde tutmak amacıyla kontrol ve danışmanlık taahhüt ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Bu güne kadar yapmış olduğumuz örnek projelerle sadece bu günü değil, yarını da düşünüp üstün nitelikli yaşam alanları kuruyoruz. Yapığımız her işte toplumsal değerlere büyük önem veriyoruz.

Güvenilir yapıların kalite simgesi olan firmamız, inşaatlarında son teknolojiyi kullanmakta, iş güvenliği ve çevre sağlığına büyük önem göstermektedir. Geçmişin tecrübesi ile birleştirdiğimiz çalışma azmi ve dinamik yapımız yolumuza ışık tutmaktadır.

İnşaatların yapımında kullanılan malzemeler daima kaliteli ve uzun ömürlü olanlardan seçilmektedir. İnşaatların mukavemeti ile ilgili tüm malzemeler ise TSE standartlarına uygun niteliktedir.

İş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda da özenli davranan firmamız, şantiyelerinde herhangi bir kazanın meydana gelmemesi için gereken tüm önlemleri almayı da şirket politikası olarak belirlemiştir.

VİZYONUMUZ


Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanların aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendini yenileyen ve iyileştiren bir yapıda; inşaat sektöründe kaliteli, süresinde teslim edilen, mühendislik çözümleri ile fark gerçekleştirmek en büyük amacımızdır.

MİSYONUMUZ


Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.

DEĞERLERİMİZ


1. Güven
2. Dürüstlük
3. Saygı
4. Ticaret Ahlakı
5. Ekip Çalışması
6. Sürekli Gelişim
7. Müşteri Odaklılık
8. Sosyal Sorumluluk

FAALİYET ALANLARIMIZ


ALT YAPI

Hafriyat,
Atık Su,
Yağmur Suyu,
İçme Suyu,
Telekom

ÜST YAPI

Kalıp,
Demir,
Beton,
Tuğla Duvar,
Çatı Yapımı,
Elektrik tesisatı,
Sıhhi Tesisat,
Kalorifer Tesisatı,
Kara Sıva,
Alçı Sıva,
İç-Dış Cephe Mantolama Ve Boya İşleri,
Sap,
Seramik,
Mermer,
Yalıtım İşleri,
Ahşap İşleri,
Cam Tuğla Ve Cam Mozaik

TADİLAT

Çatı Tadilatı
Banyo Ve WC Tadilatı
Amerikan Panel Kapı
Hazır Mutfak
Hilton Lavabo
Ayrıca Kurum Ve Kuruluşlara İhale Dosyası, Keşif, Metraj, Hakediş, Kesin Hesap, Maliyet Konularında Danışmanlık Hizmeti Vermekteyiz.
Atbaş İnşaat 2009 - 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Bilgi Ajans