ÇATI YAPIM

ÇATI YAPIM

ÇATI YAPIM

GARANTİ

Kiremit suya ve dona karşı dayanıklıdır. Üretim teknolojisi sayesinde çok uzun yıllar hizmet edebilir.

FARKLI MODEL, RENK VE DOKU ALTERNATİFLERİ

Kiremit modern-geleneksel her zevke uygun model, renk ve dokularda farklı alternatife sahiptir. Tüm kiremit ve tamamlayıcı kiremitler aynı otomatik makinelerde üretildiği için renk ve şekillerde maksimum uyum sağlanır.

YENİLİKÇİ YÜZEY TEKNOLOJİLERİ

Kiremitler benzer ürünlere göre daha yüksek renk şiddeti ve çevresel etkilere karşı daha yüksek direnç göstermesi sağlanıyor. Çok daha düşük emme oranı ile hizmet süresi daha da uzatılıyor.

ANAHTAR TESLİMİ ÇATI HİZMETİ

Sezer Yapı, uzman çatı ustası kadrosu ile çatı alt yapısı ve güneş enerji sistemleri dahil komple çözüm sunuyor.

GÜNEŞ ENERJİLİ ÇATI SİSTEMİ

Kiremit çatılar çatıyla tamamen bütünleşik, tüm izolasyon detayları çözülmüş solar kolektörleri birlikte kullanılarak sıcak kullanım suyu elde edebilir, ev ısınmasına destek sağlanabilir. Tüm sistem kolayca monte edilir ve çatı ile tam entegrasyon sağlanır.

YAĞMUR GEÇİRİMSİZLİK

Dünyanın bir çok farklı bölgesindeki iklim koşulları göz önüne alınarak üretilen Kiremit, en şiddetli yağış koşullarına karşı bile direnç gösterir.

DON DİRENCİ

Kiremitler teknolojisi sayesinde sıkıştırılmış bir yapıya sahip olduğu için bünyesine çok düşük bir oranda nem alır. Bunun neticesinde de en soğuk iklim koşullarında, gece-gündüz arasındaki yüksek sıcaklık farklılıklarında bile güvenle kullanılabilir.

ISI DEĞİŞİMİ VE SES GEÇİRGENLİK DİRENCİ

Kiremit sıcaklık farklılıklarında genleşme ve büzülme gibi bir davranış göstermez. Orjinal şekil ve ebat düzgünlüğünü uzun yıllar korur. Ayrıca yüksek yoğunluğu sayesinde ses geçirme direnci göreceli olarak daha yüksektir.

DOĞAYA SAYGILI

Kiremit Çatı kullanımı doğaya saygılıdır, tamamen doğadan elde edilen hammaddeler ile üretilir


. . .
Atbaş İnşaat 2009 - 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Bilgi Ajans